Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Aktualności
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD
Dom

HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

Chiny HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD Certyfikaty
Chiny HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD Certyfikaty
Good quality and reasonable price. Wish your company business better and better.

—— Micheal

Nice service will get nice achievement, come on guys!

—— John

Im Online Czat teraz

HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD
Company Appearance Company Activity Company Hall Company Appearance Company Meeting Technology Department Company Square Motorcade Motorcade
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : CHINY Jinggong
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : >30million
Rok założenia : 2001
pc Export : 20% - 30%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

一, prezydenta Uwaga

Na fali rozwoju przedsiębiorstw, Hangzhou Special Automobile Co., Ltd przeżywa wzloty i upadki rynku i wyświetla jego korporacyjną kulturę "pragmatyczne i Innowacji". Od specjalnym przemyśle modyfikacji pojazdów do inteligentnego specjalistycznego sprzętu przemysłu, to wyszedł nowy sposób rozwoju przemysłu poprzez innowacje są inicjowane przez technologię, napędzany przez rynek i pchnął przez kulturę wzmocnienie konkurencyjności dla jej trwałego i zdrowego rozwoju.

Stojący na nowym etapie historycznym, Hangzhou Special Automobile Co., Ltd, stosując się do pojęcia "ludzie po raz pierwszy, Technologia prosperuje Corporation, Uczciwość i Win-Win Współpraca", a duch korporacja "Industry Expertise staranności podczas Osiągnięcie się z Specjalność "będzie ściśle trzymać się chińskiej polityki oszczędności energii i ochrony środowiska, podejmują wysiłki, aby stworzyć dobrą markę i pokazać doskonałą jakość, tak aby wkład w budowanie społeczeństwa oszczędzania energii i ochrony środowiska.

Patrząc w przyszłość, jesteśmy pełni namiętny i zaufania. Hangzhou Special Automobile Co., Ltd chciałby współpracować z ludźmi ze wszystkich sektorów, aby być bardziej dobrobytu.

Znak: OLE_LINK8 ">" Przemysł Expertise Diligence podczas Osiągnięcie się z specjalność "będzie ściśle trzymać się chińskiej polityki oszczędności energii i ochrony środowiska, podejmują wysiłki, aby stworzyć dobrą markę i pokazać doskonałą jakość, tak aby wkład w budowanie społeczeństwa oszczędności energii i ochrony środowiska.

二, Pojęcie Hangzhou Special Automobile Co., Ltd

1, Corporation Concept: People First, Technologia prosperuje Corporation, Uczciwość i Win-Win Współpraca

2, Vision Corporation: Aby zbudować bazę przemysłową produkcją specjalistycznego sprzętu i być firma z silną marką konkurencyjności

3, Corporation Mission:

Aby ożywić urządzeń przemysłu wytwórczego, rozwijać gospodarkę rynkową;

Aby zapewnić bezpieczeństwo, niezawodne, zielony i Ochrony Środowiska specjalistycznego sprzętu.

4, Corporation Rdzeń Wartość: Koncentrując się na pracy, aby stać niemożliwości możliwości będąc uczciwym ludziom, bo porusza się tylko, że może poruszać się innym.

Koncentrując się na bycie z pracą sumiennie traktować każdego celu projektu i procesu tylko do poszukiwania sposobów na sukces nie Przepraszam za usterki i niemożliwości, aby ostatecznie stać się możliwości.

5, Corporation Duch:

Przemysł Expertise Diligence, gdy się z osiągnięciem specjalności

Przemysł Expertise Diligence-wola pracowity i nigdy rzucenia jest wymagana i stale poszukują odpowiedzi Spośród pytań dotyczących kierunku rozwoju przedsiębiorstwa, aby rozwiązywać problemy i tworzyć nowe osiągnięcie ze wspaniałym technik

Osiągnięcie się z specialty- ducha pracy ostrości i nigdy nie jest zadowolony jest wymagana dla każdej rzeczy, projektu i produktu. Aby być dobrze zaplanowane i zrobić wystarczająco dużo pracy w każdym szczególe, aby stać się doskonałym.

三, Profil firmy

Jako doskonały grupy w Chinach, Hangzhou Special Automobile Co., Ltd. jest jednym TOP500 chińskich firm prywatnych (Chiny Jinggong) jest w całości własnością spółki zależnej inwestowane przez Komitet Hangzhou Xiasha Narodowego Strefie Gospodarczej i Rozwoju Technologicznego w 2003 roku jest duża firma produkująca specjalistyczny sprzęt, głównie dotyczące badania, produkcję i sprzedaż pojazdów kontroli most, specjalistycznych pojazdów zbiornika ciśnieniowego (w tym LNG) oraz zbiornika ciśnieniowego zbiornika ciśnieniowego, inteligentne wspólne Stereo garażu i aplikacji urządzenia zintegrowanego robota. Posiada również uprawnienia importu i eksportu, a produkt leasing rację.

Z kapitałem zakładowym w wysokości 150 milionów RMB i obejmuje obszar ponad 100 akrów, ma ponad 39 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesny zakład, prawie 10 metrów kwadratowych technologia inkubacji kompleksowa budowa i zespół apartamentów i ponad 260 pracowników. Przez ponad dziesięć lat wysiłków, to stała się znana firma produkcyjna w branży specjalistycznego sprzętu i otrzymał szereg wyróżnień, takich jak Narodowy high-tech, Key Zaleconej Przedsiębiorczości w prowincji Zhejiang, Advanced Spółki specjalistycznego sprzętu Zarządzania Bezpieczeństwem, kość Enterprise Hangzhou Xiasha Narodowego Strefy Ekonomicznej i rozwój technologiczny, Hangzhou marka produktu i Dom Outstanding Staff. Firma jest członkiem rady Chiny Stowarzyszenie Producentów Samochodów (CAAM).

Zgodnie z nową sytuacją, Hangzhou Special Automobile Co., Ltd. będzie koncentrować się na R & D i inwestycji kapitałowych specjalistycznego przemysłu maszynowego ze strategią rozwoju "industrializacji wysokiej technologii i postęp przemysł domen" i pracownik wybiera pojęcia "ludzie po raz pierwszy, a personel sprawia, Przedsiębiorstwo dostatniej ", mające na celu wzmocnienie przodu zbudować znaną markę specjalistycznego przemysłu maszyn w Chinach i bazę przemysłową tworzyć większą wartość dla samej firmy i społeczeństwa.

Szczegóły kontaktu
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Serena Liu

Tel: +86-571-86875791

Faks: 86-571-86721817

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)